DomÉny

Domény na predaj

Mate záujem o našu doménu?

Prosím kontaktujte nás prostredníctvom nášho kontaktného formuláru.

Výber domény

Vhodný výber domény pre vašu internetovú prezentáciu je kriticky dôležitý a môže ušetriť množstvo prostriedkov investovaných do marketingu a PR. Základom úspechu je nájsť také doménové meno, ktoré by najlepšie vystihovalo poslanie vašej stránky a bolo ľahko zapamätateľné.

Odporúčame výberu domény venovať dostatočnú pozornosť. Nebudete ju predsa o rok-dva zase meniť a prerábať vizitky, letáky a ďalšie propagacné materiály.

Doména by mala byť relatívne krátka, výstižná a ľahko zapamätateľná.

Niektoré domény definujú celý obor. Napríklad každý kto robí niečo s pôžickami by chcel mať doménu pozicka.sk, ale takáto doména je bohužial len jedna. Ten kto bol dostatočne rýchly, rozhodný, alebo predvídavý, a komu nebolo ľúto investovať do domény, ten bude roky potom zbierať ovocie tejto akvizície a ostatní budú môcť len závidieť.

Všetci vieme, že obchod (alebo reštaurácia, bar) na hlavnej ulici alebo na turisticky zaujímavom mieste ma vyššiu návštevnosť a tržby. Podobne je to aj s doménami, ktorým sa často aj hovorí virtual real eastate (virtuálne nehnuteľnosti). Správna doména významne pomôže úspešnosti webu.